Filtry
Cena
  • od
    do
Producenci

Niemieckie kapsułki do prania

Mimo swych niewielkich rozmiarów kapsułka do prania kryje w sobie niezwykłą moc. W rozpuszczalnej przezroczystej otoczce bowiem zawierają się najskuteczniejsze, maksymalnie skoncentrowane środki piorące, takie jak żel, proszek, zmiękczacz, czy odplamiacz. Dostępne w przeróżnych wariantach kostki do prania z pewnością ułatwią życie nie jednemu zwolennikowi wolnego od obowiązków domowych czasu. Ich unikalna konstrukcja pozwala zamknąć cały proces prania w umieszczeniu kapsułki piorącej we wnętrzu bębna. Bez dolewania zmiękczaczy, dosypywania odplamiacza. Jedna kapsułka i masz wszystko, czego potrzebujesz. Teraz już tylko musisz postawić na najlepszą jakość.

All in one, czyli kapsułka jest dobra na wszystko

Pranie i sprzątanie to jedne z podstawowych domowych obowiązków. Od zarania dziejów kobiety starały się trzymać pieczę nad swoim domostwem i wpajać zasady ładu i porządku kolejnym pokoleniom. Już starożytni odkrywali zbawienny wpływ powstałych z mieszaniny popiołów i oliwy mydlin, Następnie kolej przyszła na powstanie słynnego mydła marsylskiego czy też mydła kastylijskiego, na których narodziny możliwe były dzięki uczonym z krajów arabskich. Lata siedemdziesiąte XX wieku to moment rozwoju przemysłu proszkowego, którego dalsze losy poskutkowały pojawieniem się silnie skoncentrowanej formuły umożliwiającej zmniejszanie dozowanych do prania dawek detergentu minimum. W końcu na rynku pojawiły się alternatywy dla tradycyjnego proszku w postaci płynów i żeli do prania, które nie tylko potrzebowały mniej czasu na dokładne oczyszczenie odzieży, ale pozwalały na utrzymanie pralki w czystości. Jednak to nie było jeszcze ostatnim słowem naukowców, bowiem z początkiem XXI wieku na światowej arenie pojawiło się zupełnie nowe rozwiązanie.

Kapsułki do prania z Niemiec

Dostępne w ofercie sklepu chem-wash.pl kapsułki do prania z Niemiec to produkty o najwyższej jakości. Prezentowane w niniejszej kategorii artykuły to efekt pracy zespołów specjalistów, działających w ramach laboratoriów czołowych producentów chemii gospodarczej: Persil, Gallus czy Lenor. Dostępne w różnych wariantach kapsułki do prania z Niemiec to nie tylko obietnica świeżego prania, ale i gwarancja najwyższej dbałości o każdy rodzaj tkaniny.

W ramach prezentowanego na stronie chem-wash.pl asortymentu każdy z pewnością znajdzie produkty, które spełnią jego oczekiwania. Najwyższa niemiecka jakość zamknięta w niewielkiej, kilkuskładnikowej kapsułce, pozwala na szybkie nastawianie kolejnych cykli prania, bez obawy o zbyt duże zużycie któregokolwiek ze specyfików piorących. Idealnie dobrane proporcje proszku, żelu, płynu zmiękczającego, odplamiacza, to bezwzględna gwarancja szybkiego i niepodważalnego sukcesu.

Kapsułki prosto z Niemiec

Korzystając z oferty sklepu chem-wash.pl, zdobywasz szybki dostęp do oryginalnych środków produkcji niemieckiej, Szeroka oferta, umożliwiająca skompletowanie całego niezbędnego zestawu to, obok szybkiej wysyłki, jeden z najważniejszych atutów dla tego typu produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl