Sprzątanie po remoncie – silne środki do walki z brudem
przątanie po remoncie – silne środki do walki z brudem

Remont – aby cieszyć się czymś ładnym, najpierw…

…należy przejść przez koszmar wszędobylskiego brudu. Celem remontu jest zazwyczaj piękne i odświeżone mieszkanie. Jeśli nie musimy w nim w tym czasie pomieszkiwać, a całym procesem zajmuje się ekipa remontowa – cały koszmar spotyka nas dopiero, gdy musimy zabrać się za sprzątanie. Jeżeli jednak znajdujemy się na co dzień w domu, który przechodzi generalny lub jakikolwiek remont – wtedy stan naszego zdrowia psychicznego może dość mocno ucierpieć, widząc pył, kurz, brud, ślady z cementu i kleju do płytek. Niestety, przejście przez ten proces jest nieuniknione, jeśli chcemy odmienić wygląd naszego wnętrza. Warto więc nastawić się pozytywnie i żyć wizją pięknego, odświeżonego i czystego mieszkania.

Remont – zabrudzenia trudne do pozbycia się

Podczas remontu bardzo często powstają zabrudzenia, które są trudne do usunięcia. Na pierwszy ogień idzie kurz i pył. Okazuje się, że mimo wielokrotnego sprzątania, kurz i pył ciągle pojawiają się w najmniej oczekiwanych momentach. Warto więc bardzo dokładnie przemyć każda możliwą powierzchnię, aby po wstawieniu już mebli i wniesieniu wszystkich szpargałów nagle nie pojawiały się nam uporczywe ilości pyłu. Bardzo nieprzyjemnymi i trudnymi do usunięcia mogą okazać się resztki zaschniętego kleju, gipsu czy fugi.

Trzeba włożyć dość dużo energii w usunięcie tych zabrudzeń, jednak warto postarać się, by nasze mieszkanie wyglądało tak, jak go widzimy w naszej wizji. Trudne do usunięcia plamy powstają również podczas malowania. Warto zabezpieczyć się odpowiednią folią, która ochroni nasze podłogi i meble, jednak nie zawsze jesteśmy w stanie zabezpieczyć każdej powierzchni. Do takich zabrudzeń przydadzą się detergenty najwyższej jakości, które idealnie sprawdzą się podczas sprzątania po remoncie.

Jakie środki są najlepsze do sprzątania po remoncie?

Po remoncie dobrze jest zaopatrzyć się w silne produkty do sprzątania najwyższej jakości. Najlepiej sprawdzi się tutaj niemiecka chemia gospodarcza. Są to bardzo skuteczne produkty do czyszczenia, które w szybki i dokładny sposób pozwolą pozbyć się uporczywych zabrudzeń. Podczas sprzątania po remoncie warto zaopatrzyć się w środki do czyszczenia kuchni, artykuły do czyszczenia łazienki, płyny do mycia podłóg oraz płyny do mycia szyb. Warto również pomyśleć o odpowiednich mleczkach do czyszczenia, które błyskawicznie poradzą sobie z najbardziej zaawansowanymi zabrudzeniami.

Chemia gospodarcza do sprzątania po remoncie

W sklepie chem-wash.pl znajduje się cała gama wysokiej jakości niemieckiej chemii gospodarczej, która świetnie sprawdzi się podczas sprzątania po remoncie. Polecamy w szczególności:

  • G&G Mleczko do czyszczenia płyt ceramicznych, indukcji 300ml – to najwyższej jakości mleczko, które pozostawi naszą płytę indukcyjną idealnie czystą. Podczas remontów sprzęt może ulec drobnym i większym zabrudzeniom – w tym przypadku świetnie sprawdzi się chemia niemiecka najwyższej jakości. Z łatwością usunie kurz z powierzchni, a dodatkowo nie pozostawi po sobie żadnych smug i zacieków.
  • PASSION GOLD Płyn do czyszczenia kuchni - 750ml – świetny środek, który pozwoli w łatwy sposób uprzątnąć kuchnię po remoncie. Mleczko w wygodnym opakowaniu z atomizerem, dzięki czemu dotrzemy do każdego, nawet najbardziej uporczywego zabrudzenia. Skutecznie pozbędziemy się brudu, pozostawiając powierzchnię czystą, świeżą i bez żadnych smug. Świetnie sprawdza się podczas sprzątania po remoncie w kuchni.
  • PASSION GOLD mleczko w spray'u do czyszczenia łazienki - 750ml – niemiecka jakość zamknięta w butelce z praktycznym atomizerem. Świetnie sprawdza się zarówno przy lekkich, jak i uporczywych zabrudzeń, które powstają podczas remontu. Mleczko w sprayu idealnie poradzi sobie z brudem, który zagnieździł się w trudno dostępnych zakamarkach. Obowiązkowa pozycja podczas sprzątania po remoncie.
  • PASSION GOLD Spray do czyszczenia mebli - 400ml – sprawdza się idealnie w sytuacji osadzenia się kurzu i brudu na drewnianych powierzchniach. Środek w butelce z atomizerem pozwala dozować ilość produktu, a także dotrzeć do najbardziej niedostępnych miejsc. Przydatny niemiecki produkt najwyższej jakości, który spełni swoją rolę podczas sprzątania po remoncie.
  • PASSION GOLD Płyn do szyb 1l – Niebieski – idealny do przetarcia każdej powierzchni szklanej. Pozostawia szkło czyste, błyszczące bez smug i zabrudzeń. Świetnie sprawdza się w przypadku szklanych blatów, luster oraz szyb. Idealny do pozbycia się uciążliwych zabrudzeń powstałych podczas remontu.
  • PASSION GOLD Płyn do mycia podłóg 1.5L – Niebieski – silna chemia niemiecka to podstawa w przypadku czystej podłogi. Aby wyczyścić podłogę po remoncie, warto pomyśleć o środkach najwyższej jakości. Do nich należy Passion Gold Płyn do mycia podłóg. Produkt nie tylko radzi sobie z każdym zabrudzeniem, ale także pozostawia powierzchnie świeże i pachnące przez długi czas. Ze środkami o niemieckiej jakości sprzątanie po remoncie to przyjemność.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl